Ющенко зустрівся з прем'єром Угорщини

Сьогодні в Мукачевому президент України провів зустріч із прем'єр-міністром Угорщини Ференцем Дюрчанем. Завтра Ющенко поїде на Львівщину.

Візит Ющенка на Закарпаття
Сайт президента України
Президент України Віктор Ющенко провів у Мукачевому робочу зустріч з прем’єр-міністром Угорської Республіки Ференцем Дюрчанем. Сторони обговорили співробітництво України та Угорщини в транспортній галузі, питання регіональної та прикордонної співпраці.

Президент України подякував угорській стороні за активну підтримку євроінтеграційних прагнень нашої держави .

Під час спільної прес-конференції після завершення зустрічі Ющенко відзначив позитивну динаміку українсько-угорських відносин в енергетичній та торговельно-економічній сферах, активний розвиток регіонального співробітництва. 

Президент повідомив, що зараз триває робота над проектом угоди щодо малого прикордонного руху, яка має "значно спростити візовий режим між Україною та Угорщиною і серйозно його оптимізувати". 

"Ми говоримо про нові митні переходи, вільний режим роботи, в тому числі митних органів, малий прикордонний рух", – сказав Ющенко. Він підкреслив, що найближчим часом цю угоду буде підписано.

Президент також наголосив, що Україна приділяє особливу увагу питанням угорської діаспори.

У свою чергу Дюрчань подякував президента України за запрошення відвідати виставку угорського живописця Міхая Мункачі в історичному музеї "Замок Паланок", відзначивши, що прийняв запрошення не за дипломатичними каналами, а особисто від президента України під час зустрічі взимку цього року.

Президент України та прем'єр-міністр Угорщини разом з дружинами Катериною Ющенко і Кларою Добрев сьогодні взяли участь у церемонії відкриття виставки творів відомого угорського живописця Міхая Мункачі в історичному музеї "Замок Паланок". 

У своєму вітальному слові глава української держави зазначив, що Україну та Угорщину об’єднують спільні цілі.  "Україна і Угорщина чітко заявили про своє європейське обличчя і свою європерспективу", - наголосив Ющенко, додавши, що Україна зацікавлена у сталому розвитку співпраці з Угорщиною.

Ющенко також привітав присутніх з відкриттям експозиції і подякував кожному, хто був причетним до її організації.

За повідомленням прес-служби президента, завтра Віктор Ющенко відвідає із робочим візитом Львівську область. Разом з дружиною глава держави візьме участь у заходах IV Всесвітніх бойківських фестин. 

Ющенко огляне виставку народних майстрів "Барви Бойківського краю". Заплановано коротке спілкування президента з представниками ЗМІ. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: