Дострокових виборів президента не буде

Віктор Ющенко заявляє, що дострокових президентських виборів не буде.

Президент прогнозує, що плани провести дострокові президентські вибори чекає така сама доля, як і плани щодо внесення змін до Конституції в частині обрання президента парламентом. Про це він сказав сьогодні на підсумковій річній прес-конференції "Майбутнє твориться сьогодні".

Ющенко підкреслив, що виключно у компетенції КС є вирішення питання щодо дати проведення наступних президентських виборів.

"З відповідним клопотанням я звернусь до КС, і його тлумачення буде єдиним, бо дану проблематику може коментувати в Україні тільки Конституційний Суд України", - наголосив Ющенко.

Крім того, президент зазначив, що головування в партії НСНУ є символічним. За словами Ющенка, цим рішенням він демонструє, що у важкі часи "разом з партією".

"Я звернувся до політради партії сформувати статут партії таким чином, щоб обрання мене головою партії не суперечило Конституції", - також повідомив глава держави.

Крім того, Віктор Ющенко заявляє, що дострокових президентських виборів не буде.

"Не звертайте уваги на дурниці. Ми - країна демократії, європейська країна, у якої народ не бидло”, - сказав він.

За його словами, ці плани були підготовлені “далеко навіть не в українських кабінетах”, але були прийняті Тимошенко для того, “щоб реалізувати план Барбаросса – носилися з різними інструментами – включаючи вибори президента в парламенті, на що я сказав: допоки я президент у цій країні – президент в цій країні буде обиратися на основі загального прямого права”.

При цьому глава держави підкреслив, що будь-які серйозні зміни до Конституції будуть ухвалюватись лише після проведення всеукраїнського референдуму.

Повертаючись до можливих сценаріїв дострокових президентських виборів, Ющенко вчергове попросив не звертати уваги „на ці авантюри”. "Щодо ТСК не забивайте собі голову дурницями, не будьте падкими на обставини, які розбудовують лише для одного: щоб через журналіста передати громаді чергове послання провокації або нестабільності”, - сказав Ющенко.

Президент висловив переконання, що прийшов час, коли народ вже почав розбиратись, хто насправді хоче добра Україні, а хто - ні.


ВідеоДострокових виборів президента не буде

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: