Ющенко звернувся до українців перед виборами

У своєму зверненні до українців президент закликав їх зробити мудрий вибір на користь демократії та розповів про загрози, що постали перед державою.

Президент Віктор Ющенко оприлюднив передвиборче звернення до українського народу, в якому закликав співгромадян зробити правильний вибір і розповів про ризики, що постали перед державою. "Ці вибори – непересічні: ви визначите майбутній шлях країни... 17 січня 2010 року може стати днем, коли країну штовхнуть у зворотному напрямку", - йдеться у зверненні глави держави.

Ющенко вважає, що 17 січня українці обиратимуть "свою долю" та прийматимуть історичне рішення. Він також назвав "життєво небезпечні ризики", які, на думку глави держави, стоять перед Україною: "Йдеться про загрозу енергетичної залежності та втрати власності на газотранспортну систему. Це призведе до втрати економічної незалежності. Йдеться про боргову яму у десятки мільярдів доларів кредитної залежності. Це продаж майбутнього наших дітей.

Йдеться про погрози нашій цілісності і нашому суверенітету. Про намір переглянути і відкласти наш європейський курс. Бо він означає нашу державність, нашу демократію і безпеку, ваше заможне і здорове життя. Поза Об’єднаною Європою Україна вразлива для будь-якого втручання.

Йдеться про денаціоналізацію і деукраїнізацію нашого народу. Дуже легко управляти народом, який розведений на чотири боки, церкви, мови. Такий народ врешті-решт сам знищить свою державу".

В той же час, Ющенко висловив упевненість, що Україна здатна подолати ці загрози. На підтвердження цього він навів успіхи України протягом останніх років - звільнення від страху перед владою, право народу обирати владу, очищення національної пам'яті, та європейський вектор розвитку.

"Те, що ми стали на правдиву дорогу, хоч і робимо помилки, ще більше спровокувало загрози Україні", - особливо наголосив Ющенко та пообіцяв зробити все, щоб надалі "мінімізувати і ліквідувати" ці небезпеки.

"Саме тому 17 січня 2010 року для нас з вами є особливим днем спільної відповідальності. Ми скажемо своє слово. Ви обираєте цінності. Для кожного це – найважливіший, життєвий, історичний вибір", - вкотре зазначив глава держави.

Особливу відповідальність за вибори Ющенко поклав на тих людей, які мають забезпечити достовірне голосування і порядок на виборах. Зокрема, найбільші загрози фальсифікацій, на переконання Ющенка, є в роботі дільничних та окружних комісій,я ким він пообіцяв приділити особливу увагу. "Я прошу всіх членів комісій сумлінно виконувати свої обов’язки, не йти на порушення закону і не ризикувати ані власною свободою, ані Україною", - зазначив президент.

Суддів він попросив "не піддатися будь-якому політичному впливу" та, крім того, окремо звернувся до працівників правоохоронних органів.

Особливе звернення він адресував Києву, від якого, на думку президента, залежатиме європейський вибір України.

"Я вірю у підтвердження цінностей демократії, нашої національної і європейської мети... Я вірю у перемогу української свободи, нашої надії, мрії, доброго майбутнього нашої держави", - додав Ющенко.

Нагадаємо, голосування на виборах президента відбудеться в неділю, 17 січня.

Читайте також:

Банкіри: перший тур виборів не вплине на курс долара

Тимошенко голосуватиме в Дніпропетровську, Янукович - в академії мистецтв

Ющенко, Тимошенко, Янукович і Яценюк відмовилися від теледебатів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: