Ющенко звернувся по міжнародну допомогу в боротьбі з грипом

Ющенко надіслав 1 листопада листи на адреси лідерів Білорусі, Молдови, Польщі, Росії, Румунії, Словаччини, Сполучених Штатів Америки, Угорщини.

Президент України Віктор Ющенко звернувся по міжнародну допомогу в боротьбі з епідемією грипу.

Як повідомили у прес-службі глави держави, Ющенко надіслав 1 листопада листи на адреси лідерів Білорусі, Молдови, Польщі, Росії, Румунії, Словаччини, Сполучених Штатів Америки, Угорщини, а також президента Єврокомісії та Генерального секретаря НАТО.

"Існуюча загроза національній безпеці України, яку ми не можемо нейтралізувати лише власними зусиллями, вимагає від мене звернутися до найближчих друзів і стратегічних партнерів за невідкладною допомогою", - наголосив президент.

У листах глави держави також міститься перелік першочергово необхідних медичних препаратів та обладнання, яких наша держава потребує для ефективної протидії поширенню епідемії грипу.

Ющенко поінформував своїх закордонних колег про стан епідеміологічної ситуації в нашій державі, а також про заходи, що вживаються Україною з метою подолання пандемії грипу, зазначили у прес-службі.

Кількість загиблих від епідемії грипу в Україні досягла 55 людей, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я України.

Зокрема, на Львівщині померли 24 людини, в Івано-Франківській області 10 людей, в Тернопільській - 14 людей, в Чернівецькій - 5 людей, у Рівненській - 2 людини.

Читайте також:

Від епідемії грипу померли вже 55 людей, десятки в критичному стані

Що робити, щоб не захворіти на свинячий грип

В Україні введено карантин і обмежено пересування між областями

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: