Ющенко звільнив 40 голів райдержадміністрацій

40 тимчасових голів РДА звільнені президентом. Таким чином Ющенко намагається спонукати уряд швидше призначити голів райдержадміністрацій.

Президент Віктор Ющенко видав розпорядження про увільнення від тимчасового виконання обов`язків ряд голів районних державних адміністрацій.

Про це повідомила представник президента у КС і Центрвиборчкомі Марина Ставнійчук.

“Розпорядження видані з метою спонукання Кабінету міністрів до виконання покладених Конституцією та законами України повноважень щодо внесення главі держави подань про призначення керівників РДА”, - наголосила вона.

Водночас президент доручив голові Ради міністрів Криму та головам облдержадміністрацій протягом трьох днів внести на розгляд уряду пропозиції щодо кандидатур на вакантні посади голів райдержадміністрацій.

"Впродовж 2006 - 2009 років значного поширення набула неправомірна практика невнесення Кабінетом міністрів подань про призначення голів місцевих державних адміністрацій, у зв`язку з чим кожна шоста посада керівника РДА досить тривалий час лишається вакантною.

Це свідчить, що уряд у кадрових питаннях і щодо місцевих органів виконавчої влади притримується лінії "порожніх крісел", - зазначила радник президента
Відтак, наголосила вона, невирішення питання призначення голів цих органів призводить до згубних наслідків, позначається на законності і ефективності їх діяльності. "Нині ситуація обтяжується також фінансовою кризою, яка негативно впливає на соціально-економічний розвиток регіонів та держави в цілому", - сказала Ставнійчук.

За її словами, саме тому Ющенко звернувся до Кабміну з вимогою невідкладно розглянути пропозиції голів облдержадміністрацій щодо кандидатур на посади керівників РДА та внести відповідні подання про їх призначення.

Відповідно до розпорядження, розміщеного на сайті Президента звільнено від тимчасового виконання обов`язків голови РДА 40 осіб.

Читайте також:

Тимошенко: Ющенко "пропіарився" на смерті. Тепер йому щастя не буде

Ющенко і Тимошенко роз'їхалися. Він - в Крим, вона - в Кіровоград

Ющенко розпустить Раду, якщо побачить "параліч влади"

Ющенко: БЮТ оголосив мені війну без правил

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: