Ющенко звільнив п'ятьох заступників Черновецького

Президент вважає, що "тримати в КМДА дюжину заступників голови є, делікатно кажучи, безвідповідально і марнотратно".

Президент Віктор Ющенко своїм указом скасував низку розпоряджень голови КМДА Леоніда Черновецького про призначення кількох своїх заступників.

Про це сьогодні повідомив керівник Секретаріату президента Віктор Балога, повідомляє прес-служба президента.

Під дію указу підпадають тепер вже колишні заступники голови КМДА Денис Басс, Віталій Журавський, Броніслав Стичинський, Володимир Головач і Олександр Луцький.

"Указ є чіткою вказівкою Черновецькому на те, що КМДА - не місце для працевлаштування потрібних людей чи власних друзів, а всі кадрові призначення повинні відбуватися тільки для забезпечення продуктивного управління міським господарством. У той час, коли в бюджеті міста немає грошей на фінансування пріоритетних програм життєдіяльності Києва, коли президент на чверть скоротив штат підпорядкованих йому структур, тримати в КМДА дюжину заступників голови є, делікатно кажучи, безвідповідально і марнотратно", - пояснив Балога.

За словами Балоги, Черновецький може запропонувати на розгляд президента своє бачення того, як оптимізувати керівну ланку міської держадміністрації, у тому числі й зробити кадрові пропозиції.

"Однак ці рішення мають бути пророблені комплексно, а не взяті зі стелі. Головна вимога – в Києві має бути мобільна, гнучка, дієздатна влада, а не армія чиновників. Тільки менеджери високого фахового рівня здатні розв'язати складні проблеми, в яких сьогодні тоне столиця", – впевнений глава СП.

Читайте також:

Київрада затвердила бюджет на 2009 рік

Екскурсія будинком Черновецького. ФОТО

Черновецький поскаржився, що сусіди ненавидять його і Яшу

Балога: Черновецькому байдужі інтереси столиці

ВідеоБюджет і кадри Київради

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: