Ющенко звільнив Поляченка

Президент затвердив склад Міжвідомчої комісії з питань біологічної та генетичної безпеки при РНБО та вніс зміни до деяких своїх указів.

Віктор Ющенко
Офіційний сайт Президента України
Президент призначив нового голову Міжвідомчої комісії з питань біологічної та генетичної безпеки при РНБО
Президент України Віктор Ющенко підписав указ “Про деякі питання Міжвідомчої комісії з питань біологічної та генетичної безпеки при Раді національної безпеки і оборони України”.

Текст указу розміщено на офіційному сайті глави держави.

Згідно з документом, головою Міжвідомчої комісії з питань біологічної та генетичної безпеки при Раді національної безпеки і оборони України Президент призначив директора Інституту біохімії імені О. В. Палладіна НАН України, академіка-секретаря відділення біохімії, фізіології та молекулярної біології Національної академії наук України, академіка Національної академії наук України та академіка Академії медичних наук України Сергія Комісаренка, звільнивши від виконання цих обов`язків Ю.Поляченка.

Цим документом затверджено новий персональний склад зазначеної Міжвідомчої комісії та внесено до указів Президента України такі зміни:


1) в Указі Президента України від 23 червня 2004 року № 672 «Про Міжвідомчу комісію з питань біологічної та генетичної безпеки при Раді національної безпеки і оборони України»:

статтю 2 виключити;

пункт 5 Положення про Міжвідомчу комісію з питань біологічної та генетичної безпеки при Раді національної безпеки і оборони України, затвердженого зазначеним Указом, викласти у такій редакції:

«5. Комісія утворюється у складі голови, заступників голови, секретаря і членів Комісії.


Комісію очолює голова, якого призначає на посаду та звільняє з посади Президент України за поданням Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.


Персональний склад Комісії затверджує Президент України за поданням Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.


Секретар Ради національної безпеки і оборони України за пропозицією голови Комісії вносить подання Президентові України щодо змін персонального складу Комісії.


Голова Комісії здійснює керівництво її діяльністю, визначає порядок роботи Комісії та головує на її засіданнях. У разі відсутності голови його обов'язки виконує один із заступників»;


2) в Указі Президента України від 24 травня 2006 року № 433 «Про деякі питання Міжвідомчої комісії з питань біологічної та генетичної безпеки при Раді національної безпеки і оборони України» статті 1 і 2 визнати такими, що втратили чинність.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: