Ющенко звинуватив Кабмін у незаконному використанні 8 млрд грн

За останній місяць незаконно іммобілізовано 8 млрд. грн. на проведення розрахунків по зобов’язаннях уряду

Кабінет міністрів України у грудні незаконно використав чималі кошти місцевих органів влади, які були розміщені у Державному казначействі, заявив президент України Віктор Ющенко.

"За останні 4 тижні іммобілізовано 8 млрд. грн. на проведення розрахунків по зобов’язаннях уряду", - сказав, зокрема, глава держави.

Водночас, Ющенко підкреслив, що Держказначейство обслуговує виконавчу владу і органи самоврядування, проте їхні кошти не перетинаються.

Також президент додав, що в разі незалежності правоохоронних органів від уряду за фактом такого незаконного використання коштів було б відкрито 40-50 кримінальних справ.

Водночас він висловив упевненість, що ці кошти будуть повернені місцевим органам влади.

Крім того, Ющенко нагадав, що окрім цього уряд вилучив з економіки 20 млрд. грн. у вигляді неповерненого податку на додану вартість (ПДВ), що в 4 рази більше, ніж два роки тому, а також 12 млрд. грн. інших податків, сплачених наперед.

Нагадаємо, кожного місяця, за словами Ющенка, перебування прем’єра Юлії Тимошенко при владі державний борг країни збільшується на 15 млрд. грн.

Згідно з даними Нацбанку України, об’єм коштів уряду в національній валюті на рахівницях у НБУ за 2009 рік зменшився в 7,2 рази - до 1,1 млрд. грн.

Читайте також:

Ющенко: кожного місяця борг України зростає на 15 мільярдів

Ющенко: президентом буде той, хто вийде в другий тур із Януковичем

Ющенко вважає Тимошенко головним фальсифікатором на виборах-2010

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: