Ющенко звинуватив Тимошенко в земельних аферах

Віктор Ющенко звинувачує уряд і БЮТ у незаконних оборудках із землею у Київський області.

Ющенко підкреслив, що сьогодні у парламенті блокується антикорупційний пакет, внесений ним багато місяців тому. Він зауважив, що в разі ухвалення цих законів багатьом посадовцям і народним депутатам довелось би відповідати перед законом. Президент навів приклад щодо ситуації з землею у Київській області.

"Там працює ціла злочинна група під покровом однієї політичної сили – БЮТ. І доки до кримінальної відповідальності не буде притягнутий депутат цієї групи, ми змагання у Київській області не виграємо", - сказав президент.
Він зауважив, що все робить для того, щоб в рамках закону були здійснені всі необхідні кроки і була припинена злочинна діяльність, яка "твориться у земельних відносинах і по Київській області, зокрема".

"Це робота глави уряду і її політичної сили", - сказав президент. Він розповів, що керівник управління земельних ресурсів Київської області був арештований, але під тиском прем’єр-міністра був звільнений.

"Робиться це вночі, здається, після 12 години ночі. Людина, яка виконувала обов’язки керівника земельних ресурсів України, має три судимості – хто його поставив, чиє розпорядження?" - запитав Ющенко.

Президент також розповів, що людина, яка має велику посаду, "в одному з провідних інститутів, який займається плануванням землі, є учасником злочинного угруповання, має кличку, має все, як полагається і представляє одну політичну силу".

Ющенко розповів, що отримав десятки звернень від народних депутатів, а також жителів Київської області, в яких розповідається про незаконні оборудки з землею, а також просять допомоги. "Оце все людські підписи простого українського села, де творяться БЮТом через депутата БЮТ і всю ієрархію злочини з землею", - сказав Ющенко.

Глава держави також розповів, що минулого тижня Генеральна прокуратура підготувала подання щодо скасування депутатської недоторканності і арешту "цього жуліка і відкрити кримінальну справу".

"Це подання пройшло не більше десяти метрів і було зупинено. Я звертаюсь до вас і хочу сказати: якщо позиції громадськості, журналістів по даному питанню не вистачить, Генеральна прокуратура вже мало що зробить, бо вона знаходиться під таким прикриттям БЮТу і прем’єра, що ці дії будуть марними", - сказав президент.


ВідеоЮщенко звинуватив Тимошенко в земельних аферах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: