Ющенкові подарували квіти, картини і кобзу

День народження Віктора Ющенка виявилося малолюднішим, ніж очікувалося, проте гості на дарунки не скупилися.

На день народження Віктор Ющенко отримав у дарунок переважно картини і квіти. А ще йому подарували старовинну кобзу.

Усі подарунки гості президента принесли до "Президент-готелю", де і відбулося святкування.

Відзначимо, що, судячи із кількості заорендованих місць для гостей, святкування очікувалося багатолюднішим, аніж вийшло.

Як уже повідомлялося, Ющенко приїхав на свій день народження з 30-хвилинним запізненням, але ще пізніше приїхали глава Секретаріату президента Віра Ульянченко, депутат В’ячеслав Кириленко, заступник глави Секретаріату президента Марина Ставнійчук та віце-прем’єр Іван Васюник.

Крім того, привітати Ющенка приїхали глава Нацбанку Володимир Стельмах, секретар РНБО Раїса Богатирьова, депутат Оксана Білозір та "співочий ректор" Михайло Поплавський, який на запитання про те, чи буде він співати для іменинника, багатозначно усміхався.

На свято до Ющенка приїхали також міністр юстиції Микола Оніщук, міністр з надзвичайних ситуацій Володимир Шандра, міністр охорони здоров’я Василь Князевич, міністр екології Георгій Філіпчук, міністр молоді та спорту Юрій Павленко, керівник служби зовнішньої розвідки Микола Маломуж.

Також приїхала група депутатів від НУНС - Андрій Парубій, Іван Стойко, Ярослав Кендзьор, а також новоспечений герой України, БЮТівець Григорій Омельченко.

Детальніше - у відео ТСН.

Читайте також:

Дружина надарувала Ющенку жіночих костюмів на день народження

Для вивезення подарунків Ющенко замовив дві вантажівки

Ющенко святкує День народження: запрошено 200 гостей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: