Ющенку нагадали про 519 злочинів його підлеглих

"Народна самооборона" відповіла на заклик "Нашої України" до Юрія Луценка скласти повноваження глави МВС.

Громадянський рух "Народна самооборона" вимагає в керівництва пропрезидентської партії "Народний Союз "Наша Україна" розглянути причини масових службових злочинів серед посадових осіб президентської вертикалі.

Як передає прес-служба "Народної самооборони" "із часу перебування Віктора Ющенка на посаді президента таких нараховується 519".

Така заява надійшла у відповідь на заклик НСНУ до Юрія Луценка скласти повноваження глави МВС.

При цьому "Самооборона" заявляє, що "саме цей корупційний розгул у вищих ешелонах підірвав віру в українську владу в середині країни та за її межами".

"Народна самооборона" також заявляє, що "Наша Україна" "в чергове довела, що загубилася у часі і просторі разом зі своїм президентом" і наголошує, що "своєю заявою НСНУ, аби довести свою особисту відданість президенту, завела стару платівку про моральний вигляд Луценка".

"Новому керівництву "Нашої України", перш ніж демонструвати еталон чесності перед громадянами, варто згадати про власні "здобутки", - підкреслили в "Самообороні".

Як відомо, сьогодні політрада партії "Народний Союз "Наша Україна" ухвалила заяву з вимогою відставки Луценка з посади міністра внутрішніх справ. В НСНУ назвали скандал в німецькому аеропорту за участі міністра "несумісним з державною службою" і таким, що "містить достатньо підстав для звільнення чиновника будь-якого рангу".

Читайте також:

Ульянченко очолила раду "Нашої України"

Ющенко піде на дострокові вибори, але тільки разом з Радою

Балога готується покинути Секретаріат президента

Луценко нагадав німецькій поліції про Гітлер-югенд і 1945 рік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: