Ющенку подарують дачу за 11 млн. євро

Для збільшення престижності нового котеджного містечка під Києвом, будівельна компанія вирішила поселити у ньому самого президента.

Інвестиційна компанія "Східна інвестиційна група" має намір подарувати президенту України резиденцію в елітному котеджному містечку "Посольська Гута" в селі Проців (Бориспільського р-ну Київської обл.) вартістю до 11 млн. євро.

Про це сьогодні повідомив журналістам президент "Східної інвестиційної групи" Олексій Бутенко.

За його словами, до кінця травня цього року компанія планує закінчити проект будівництва резиденції президента на території містечка, яку після завершення будівництва має намір передати на баланс Секретаріату президента.

Бутенко зазначив, що в Секретаріаті президента скептично ставляться до такої ідеї, не вірячи в можливість її реалізації.

За його словами, ідея передачі резиденції президенту є маркетинговим ходом компанії із залучення покупців (жити по сусідству з президентом престижно), який планується використовувати з 2011 року.

"Я готовий зробити подарунок до 10 млн. доларів для того, щоб зробити продажів на 100 млн. доларів", - сказав він.

За даними Бутенка, під будівництво резиденції планується відвести ділянку в 21 га землі, на якій розташовано два озера. Будинок площею до 3 тис. кв. м планується здати в експлуатацію під чистове оздоблення. Передбачається, що на ділянці буде розташовано вертолітний майданчик.

Інвестиції в будівництво резиденції становитимуть до 11 млн. євро (без спеціального оздоблення й спецтехніки).

Інвестиційна компанія "Східна інвестиційна група" в квітні цього року планує почати будівництво першої черги (24 домоволодіння) елітного котеджного містечка "Посольська Гута" в селі Проців.

Всього в котеджному містечку планується спорудити 210 будинків у чотири черги. З них побудують близько 50 вілл за індивідуальним замовленням у перших двох чергах, а також близько 60 таунхаусів і 20 апартаментів.

Площа земельної ділянки під будівництво містечка становить 137 га, а також на 12 га планується будівництво готелю.

За даними Бутенка, інвестиції в будівництво містечка з урахуванням соціальної інфраструктури становлять 280-290 млн. доларів.

Довідка. "Східна інвестиційна група" — інвестиційний холдинг, що займається розвитком і реалізацією проектів у сфері нерухомості.

У 2008 році компанія придбала контрольні пакети акцій низки українських підприємств, які володіють земельними активами. Цільове призначення землі - будівництво житла, логістичних центрів та інших об`єктів нерухомості.

У проектному портфелі компанії: земельні активи, девелоперські проекти, кінний бізнес, видобуток щебеня та граніту, будівельний бізнес, охоронний і видавничий бізнес.

За даними ЗМІ, що у Ющенка вже є 13 резиденцій, які залишилися йому "в спадок" від Леоніда Кучми.

Читайте також:

Гуцули зупинили кортеж Ющенка

Ющенко пригощав Балогу та Ахметова креветками і текілою

Ющенко відсвяткував 55-й День народження в Карпатах

Тимошенко знизила комунальні тарифи для vip-пенсіонерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: