Ющенку запропонували скасувати військовий парад

Ритуальні заходи на День незалежності у період кризи недоречні, тому президент має відмінити військовий парад 24 серпня.

Депутат від НУ-НС Анатолій Гриценко закликає президента Віктора Ющенка відмовитися від проведення військового параду на День незалежності цього року.

Про це він сказав з трибуни парламенту 14 квітня.

"Я просив би президента не ухвалювати рішення про проведення військового параду, оскільки це буде негативно сприйнято і у Збройних силах, і у суспільстві. Є більш важливі завдання для держави і для армії, які зараз треба вирішувати", - сказав Гриценко.

Він зазначив, що до комітету з питань національної безпеки і оборони, який він очолює почали надходити звернення від спілок офіцерів і військових про недоцільність проведення параду.

"Люди обурюються, вважають невчасним, вважають, що за нинішніх кризових умов треба займатися збереженням армії і бойової підготовки, а не проводити якісь ритуальні демонстраційні заходи на День незалежності", - сказав Гриценко.

Водночас він зазначив, що президент поки не ухвалив остаточного рішення, "він тільки озвучив своє побажання провести парад, коли працював у Хмельницькому гарнізоні".

Крім того, Гриценко закликав президента внести до парламенту законопроекти про чисельність Збройних сил і про допуск підрозділів іноземних держав для участі у військових навчаннях на території України.

"Чисельність Збройних сил у поточному році, такий законопроект мав би бути поданий ще у грудні, але такого документу немає і це вносить безлад у планування, фінансове забезпечення", - сказав він.

"Досі не внесений законопроект, який може внести виключно президент, про допуск підрозділів іноземних держав для участі у військових навчаннях на території України. Затримку з ухваленням такого закону я вважаю політичною помилкою. Напередодні виборів це тільки створення зон конфлікту", - додав він.

Читайте також:

Британську королеву привітали парадом

Як святкували окупацію Польщі

Лукашенко привіз на переговори позашлюбного спадкоємця

Парад військових раритетів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: