З 1 березня кияни зможуть встановлювати тарифи на утримання будинків

Якщо мешканці захочуть відмовитися від будь-якої з послуг у законодавчо затвердженому переліку, то повинні будуть вказати, у кого вони мають намір купувати її.

З 1 березня в Києві мають розпочатися громадські слухання, на яких мешканці самі визначать рівень тарифів на обслуговування будинків та прибудинкових територій, а також перелік необхідних послуг.

Про це повідомив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Анатолій Голубченко.

"Ми зараз ведемо роботу з організації та проведення громадських слухань у кожному домі. У Києві 10 тис. 800 багатоповерхових будинків, по кожному з яких необхідно провести громадські слухання. Думаю, за три місяці можна впоратися. Але цим будуть займатися райони", - сказав Голубченко.

Він підкреслив, що є законодавчо затверджений перелік послуг, тому, якщо мешканці захочуть відмовитися від будь-якої з таких послуг, то повинні будуть вказати, у кого вони мають намір купувати її. "Тобто, у протоколі громадських слухань буде записано, що, наприклад, мешканці будинку вирішили відмовитися від вивезення твердих побутових відходів, і відразу ж повинно бути вказано, хто буде виконувати цю функцію. І тоді в разі судових суперечок відносно не виконання прибирання території, ми зможемо довести, що жителі певного будинку відмовилися від цієї послуги і взяли її виконання на себе. Це ж стосується змісту ліфта, миття сходових кліток і т.п. Рішення буде приймати більшість у кожному окремо взятому будинку, тобто якщо в будинку 30 мешканців, то потрібно, щоб 16 з них підписали таке рішення", - пояснив перший заступник голови КМДА.

Читайте також:

Борги українців за комунальні послуги перевищили 10 млрд гривень

Киянам повернуть заплачені за ЖКГ гроші через неприбраний сніг

В Україні найбільше подорожчали продукти і послуги ЖКГ

У Києві оприлюднили нові тарифи на комунальні послуги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: