З 1 червня у Києві підвищаться тарифи на послуги ЖКГ

КМДА обіцяє, що підвищення тарифів буде "поміркованим, дуже м'яким" і поетапним.

У Києві з 1 червня 2009 року відбудеться перший етап підвищення тарифів на послуги житлово-комунального господарства.

Про це повідомив сьогодні журналістам виконуючий обов’язки голови КМДА Анатолій Голубченко.

“Учора було прийнято рішення про скасування мораторію (на підвищення тарифів на послуги ЖКГ – ТСН.ua). Тобто депутати Київради сказали: так, можна приводити тарифи до економічно обґрунтованих – приводь, влада, будь ласка, тарифи до економічно обґрунтованих”, - сказав Голубченко, додавши, що це відбуватиметься “уповільнено, поетапно, із одночасним забезпеченням соціального захисту населення”.

У зв’язку з цим він повідомив, що найближчим часом вийде відповідне розпорядження КМДА про поетапне приведення тарифів на послуги ЖКГ до економічно обґрунтованих.

“Але воно буде дуже помірковане, дуже м’яке і матиме декілька етапів: три або чотири – і обов’язково будуть виділені особливі пункти із соціального захисту”, - запевнив Голубченко.

Як він пояснив, розпорядження буде видано до 1 травня, далі упродовж одного місяця воно буде розміщено на офіційному сайті КМДА, вступить у силу з 1 червня, а, відповідно, квитанції з новими тарифами до споживачів надійдуть вже у липні.

Він також уточнив, що етапи підвищення тарифів триватимуть упродовж поточного та першої половини наступного року.

Говорячи про конкретні коефіцієнти підвищення, Голубченко зазначив, що це відбуватиметься для кожних споживачів по-різному.

Як повідомляв ТСН.ua, вчора, 23 квітня, депутати Київради скасували мораторій на підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги у Києві та надали повноваження щодо здійснення тарифної політики в місті Київській міській державній адміністрації.

Читайте також:

У Києві скасували заборону на підвищення комунальних тарифів

Комунальні тарифи у Києві підвищуватися не будуть

Працівники водоканалу пікетували київську мерію з вимогою підвищити тарифи

Через два тижні Київ залишиться без води

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: