З 1 червня у Києві зростуть тарифи на послуги ЖКГ

Подорожчання пройде у п’ять етапів, доки тарифи не досягнуть економічно обґрунтованого рівня.

В Києві з 1 червня тарифи на всі види житлово-комунальних послуг для населення будуть підвищені.

Про це на засіданні Київської міської тристоронньої соціально-економічної ради повідомив в. о. голови Київської міської держадміністрації (КМДА) Анатолій Голубченко.

"30 квітня будуть офіційно опубліковані п'ять розпоряджень про поетапне приведення тарифів до економічно обґрунтованого рівня", - сказав Голубченко.

За його словами, другий і третій етапи підвищення намічені на 2010 р. Рахунки за послуги з нових тарифів кияни отримають в липні.

Голубченко також відзначив, що на першому етапі тарифи на опалювання і подачу гарячої води будуть підвищені на 50% від нині чинних.

Плата за подачу холодної води і водовідведення буде підвищена на 50% від різниці між економічно обґрунтованими і діючими тарифами.

На 50% від цього ж рівня підвищаться тарифи на зміст житлових будинків і прибудинкових територій – причому вони встановлюватимуться окремо для кожного будинку.

При цьому Голубченко не уточнив рівень економічно обґрунтованих тарифів.

Відзначимо, що зараз тариф на вміст житлових будинків і прибудинкових територій в Києві складає 1,04 грн за кв. м житлоплощі, на опалювання – 1,6 грн за кв. м житлоплощі, на подачу холодної води і водовідведення, а також на подачу гарячої води – 8,14 грн і 25,89 грн з одного мешканця в місяць.

Читайте також:

КМДА поскаржилася прокуратурі на "Київенерго", бо воно забагато "базікає"

Уряд оскаржив тарифи Черновецького у прокуратурі

За сумлінну сплату комунальних послуг даватимуть знижки до 90%

БЮТ взявся за тарифи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: