З 1 квітня 2010 року аеропорт "Львів" закриють

Через катастрофічну ситуацію з міжнародним аеропортом Львів має закрити його на ремонт: щоб встигнути до Євро-2012.

Закриття міжнародного аеропорту "Львів" для проведення необхідних будівельних та ремонтних робіт для підготовки до Євро-2012 відбудеться, за попередніми даними, 1 квітня 2010 року.

Як повідомив генеральний директор ДП "Міжнародний аеропорт "Львів" Олександр Загрева, ця інформація наразі не є стовідсотково точною.

"Однак це оптимальний час для закриття аеропорту, адже саме тоді закінчується зимова та починається літня навігація. Будемо просити, щоб закриття тривало не більше 3,5 місяця", - сказав Загрева.

Він поінформував, що аеропорт "Львів" зараз проводить роботу для того, аби забезпечити перевезення пасажирів через Луцьк та Івано-Франківськ.

За словами Загреви, цього року відкриття нових рейсів не планується, оскільки планувати щось можна буде реально після відкриття аеропорту наступного року. Проте він зазначив, що у планах аеропорту - налагодження співпраці з країнами Західної Європи.

Нагадаємо, ще влітку інспектори УЄФА назвали ситуацію по львівському аеропорту катастрофічною. Через непридатний аеропорт місто може втратити шанс на проведення Чемпіонату Європи з футболу у 2012 році. Утім львівська влада вже розпочала переговори з ЄБРР про виділення кредиту на будівництво нового терміналу.

Читайте також:

Львів може втратити Євро-2012 через аеропорт

Євро-2012. Львів шукає в Європі мільярд на аеропорт

УЄФА: ситуація з аеропортом є катастрофічною для Львова

Аеропорт Дніпропетровська виставили на продаж

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: