З 1 квітня в Києві втричі зростуть тарифи

За новими розцінками за двокімнатну квартиру киянам щомісяця доведеться платити в середньому 700 грн, а за трикімнатну – до 1000 грн.

На найближчій сесії Київради Черновецький планує скасувати мораторій на підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги. Про це заявив один із лідерів Блоку Віталія Кличка Дмитро Андрієвський.

"Скасування мораторію – перший пункт проекту рішення "Про тарифи на житлово-комунальні послуги". Далі пропонується чергове нічим не обґрунтоване збільшення тарифів, яке, за умов кризи, особливо небезпечне для киян", - зазначив депутат.

"Цим проектом рішення пропонується збільшити існуючі тарифи майже у 3 рази. За таких умов вже з 1 квітня за двокімнатну квартиру киянам щомісяця доведеться платити в середньому 700 гривень, а за трикімнатну – до 1000 гривень. При цьому якість послуг ніяк не покращиться", - зауважив політик.

На думку Дмитра Андрієвського, немає жодних підстав для скасування мораторію на підвищення житлово-комунальних тарифів, а тим більше – на збільшення вартості послуг.

"Мораторій має бути продовжений, а владі потрібно знайти інші механізми компенсації різниці між реальною вартістю тарифів та економічно обґрунтованою. Це можуть бути прозорі земельні аукціони та залучення інвестицій, але в жодному разі не чергове "доїння" киян", - наголосив депутат.

Згідно з проектом рішення "Про тарифи на житлово-комунальні послуги, тариф на холодне водопостачання мав становити 2,54 гривні за 1 кубічний метр (зараз 0,94 гривні), на водовідведення холодної і гарячої води – 2,16 гривні за 1 кубічний метр (зараз 0,54 гривні), на централізоване опалювання – 3,14 гривні за 1 квадратний метр (зараз 1,60 гривні), на гаряче водопостачання (з урахуванням стоків) – 18,78 гривні за 1 кубічний метр (зараз 7,38 гривні).

У лютому президент Віктор Ющенко кілька разів скасовував розпорядження київського мера Леоніда Черновецького про підвищення комунальних тарифів.

Нагадаємо, 20 березня перший заступник голови КМДА Анатолій Голубченко повідомив, що КМДА з 1 травня буде поетапно підвищувати тарифи на житлово-комунальні послуги до економічно обґрунтованого рівня.

Читайте також:

Комунальні тарифи у Києві підвищаться з 1 травня

У Києві тарифи на ЖКГ подорожчають до 73%

Київська влада підвищить тарифи та ціни?

КМДА все одно зробить медицину платною. Лише назве це по-іншому
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: