З 10 січня ДАІ стане жорстокішою

З 10 січня працівники ДАІ будуть жорстокіше карати водіїв за порушення правил.

З 10 січня працівники ДАІ відбиратимуть водійські права за керування у нетверезому стані та проїзд на червоне світло.

Юрій Луценко заявляє про перехід Державної автомобільної інспекції Києва на посилений режим роботи з 10 січня. "Приблизно 10 січня ДАІ переходить на посилений режим роботи", - сказав Луценко.

За його словами, зараз головний штаб МВС переходить на посилений режим роботи. Тепер за порушення правил дорожнього руху міліціонери вилучатимуть посвідчення водіїв за грубі порушення правил, зокрема, за проїзд на червоне світло і керування у нетверезому стані. "Проїзд на червоне світло, а також водіння в нетверезому стані трактуватимуться як створення аварійної ситуації", - сказав Луценко.

За його словами, буде створений загін оперативного реагування ДАІ в Києві, який займатиметься вилученням посвідчень водіїв і автомобілів за такі порушення.

Міністр зазначив, що законопроект про посилення відповідальності за порушення правил дорожнього руху буде внесений в Раду 15 січня.

З 17 листопада в Україні діють нові штрафи, а також у ДАІ з'явилися додаткові повноваження.

Нагадаємо, протягом місяця з 24 листопада по 29 грудня державний бюджет отримав 62 мільйони 239 тисяч гривень від штрафів за порушення правил дорожнього руху. В середньому штраф за порушення правил на дорогах сьогодні становить 85-100 гривень.

19 грудня уряд затвердив порядок тимчасового вилучення посвідчення водія, талона про проходження техогляду і ліцензійної картки на машину та їх повернення. Згідно з документом, водійські права може вилучити працівник ДАІ. Тоді водіям видають тимчасовий дозвіл на право керування транспортним засобом строком не більше ніж на три місяці.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: