З 27 січня Київ залишиться без води

"Київенерго" попередила "Київводоканал" про відключення електропостачання з 27 січня.


"Київенерго" офіційно попередила керівництво "Київводоконал" про припинення електропостачання з 10 години 27 січня.

"У відносинах із "Київводоканалом" ми переходимо від "дружніх діалогів" до конкретних дій. Якщо з боку керівництва "Київводоканалу" не буде вжито заходів щодо стовідсоткового погашення заборгованості за спожиту електрику, то ми почнемо обмежувати подачу електричної енергії підприємству вже з 10:00 27 січня", - заявив комерційний директор "Київенерго" Сергій Чех, коментуючи ситуацію.

За даними "Київенерго", борг "Київводоканалу" на кінець 2008 року становив 412, 392 млн. грн. За перші тижні нового року компанія спожила електроенергії на загальну суму 19 млн. грн., при цьому сплачено лише 1 млн. грн., що становить 5%.

У "Київенерго" також повідомили, що про свої наміри обмежити "Київводоканал" компанія офіційно поінформувала Київську міську державну адміністрацію та інші керівні та контролюючі органи міста та держави.

У прес-службі компанії також зазначили, що через неповну сплату за придбану в ДП "Енергоринок" електроенергію Національна комісія регулювання електроенергетики України застосувала до "Київенерго" фінансові санкції, відповідно до яких компанія, починаючи з 24 грудня 2008 року, втратила 9,9 млн. грн.

"Неповні розрахунки можуть у подальшому привести до зменшення лімітів електроенергії для столиці. Як наслідок, можливі масові обмеження та відключення споживачів міста, у тому числі і тих, які своєчасно та у повному обсязі сплачують за спожиту електричну енергію. Тому “Київенерго” не має можливості дарувати електроенергію тим, хто систематично не хоче або неспроможний вирішувати питання зі сплатою заборгованостей”, - підкреслив Чех.

"Київенерго" закликає всіх боржників вжити термінових заходів зі сплати заборгованостей за електроспоживання. “Ігнорування платіжної дисципліни призведе до крайніх, але цілком законних методів з боку “Київенерго” – обмеження електропостачання боржникам”, - попередили енергетики.

У компанії підкреслили, що законодавчі акти України вимагають від енергетичних компаній, зокрема ”Київенерго”, обмежувати постачання електричної енергії боржникам. Відповідальність за наслідки покладається на господарюючий суб’єкт, який допустив виникнення заборгованості.

Як повідомляв ТСН.ua, вчора компанія "Київенерго" почала відключення комунальних боржників від електроенергії та тепла. У списку боржників, яких планується відключити, понад 60 установ.

Читайте також:
У Києві почали відключати світло та тепло лікарням і школам
Комунальні тарифи в Києві зростуть в 5-10 разів
Список установ, яким "Київенерго" відключає тепло та електрику

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: