З 29 травня українські потяги курсуватимуть за новим графіком

У графіку руху на 2011-2012 роки прискорено майже 100 швидкісних і понад 25 пасажирських поїздів.

З 29 травня "Укрзалізницею" вводиться графік руху потягів на 2011-2012 роки, — поінформував начальник Головного пасажирського управління "Укрзалізниці" Олександр Іванько.

Про це повідомили у прес-службі відомства.

Загалом, згідно з новим графіком руху, розроблено розклад для призначення 350 пар поїздів, із них 193 - внутрішнього сполучення, 140 - з країнами СНД і 17 - з країнами Заходу.

Також Іванько повідомив, що у новому графіку руху передбачено курсування нових поїздів: із Сімферополя до Донецька, Чернігова, Казані та Ростова.

За його словами, збільшена періодичність курсування поїздів із Санкт-Петербурга до Євпаторії та Феодосії, з Москви до Феодосії, продовжено маршрут прямування поїзда "Харків - Івано-Франківськ" до Яремчі, "Харків - Мукачеве" до Ужгорода.

Загалом у графіку руху на 2011-2012 роки прискорено майже 100 швидкісних і понад 25 пасажирських поїздів.

Зокрема, на 2 години скорочено час на шляху прямування від Києва до Сімферополя та зворотно - для поїзда № 11/12 "Київ - Сімферополь", поїзд № 1/2 "Москва - Київ" прискорився на одну годину, поїзд № 40 "Київ – Севастополь" – на півгодини. Загальний час "на шляху прямування усіх поїздів" скорочено майже на 80 годин.

Читайте такж:

Шлях з Києва до Москви зробили на годину коротшим

Між Москвою і Кримом будуть курсувати два чартерні потяги

До 2016 року в Україні ліквідують нічні потяги

ВідеоЗ 29 травня українські потяги курсуватимуть за новим графіком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: