З 90 учасників "автомайдану" лише 10 поїхали зі Львова на Київ

У Львові була сформована колона з 90 легкових та вантажних автомобілів, які виїхали за межі Львова, і надалі безпосередньо до Києва поїхало 10 автомобілів.

21 березня зі Львова до Києва в рамках "Автомобільного маршу протесту" виїхало 10 автомобілів, а не 90, як інформували організатори акції.

Про це заявили у Відділі зв'язків з громадськістю Головного управління МВС України у Львівській області.

"Акція пройшла без порушення громадського порядку", - зазначили в міліції.

Представниця Громадянського руху "Відсіч", який виступив одним з ініціаторів автопробігу, Ольга Сало пояснила, що в рамках акції на вулиці Пасічній у Львові була сформована колона з 90 легкових та вантажних автомобілів, які виїхали за межі Львова, і надалі безпосередньо до Києва поїхало 10 автомобілів.

Решта ж повернулися до Львова, "провівши своїх представників".

"Акція проходить у формі своєрідної естафети, коли до колони львів'ян з 10 автомобілів по маршруту руху будуть приєднуватися автомобілі з інших областей України", - зазначила Сало.

Як відомо, 21 березня Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу із залученням громадських рухів та об'єднань Львівщини розпочала акцію "Автомобільний марш протесту Україною" у формі автопробігу-протесту зі Львова та Луганська, який завершиться об'єднанням автоколон 25 березня на Європейській площі у Києві.

Читайте також:

В Україні стартував "автомайдан": колони протестувальників рушають на Київ

Підприємці погрожують Азарову "бензиновим" Майданом

Депутати відмовилися захищати активістів "податкового Майдану"

Організатору "податкового Майдану" загрожує до 15 років в'язниці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: