З аеропорту "Київ" евакуйовували пасажирів через дзвінок про замінування

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Пасажирам пояснюють евакуацію "надзвичайною ситуацією".

З терміналу аеропорту "Київ" імені Сікорського (Жуляни) 28 жовтня розпочали евакуацію пасажирів.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала журналістка BBC Ольга Мальчевська.

За словами журналістки, евакуацію пояснюють "надзвичайною ситуацією", однак деяких пасажирів продовжують саджати на рейс.

"З аеропорту "Жуляни" всіх евакуйовують, в оголошенні кажуть, що сталася "надзвичайна ситуація". Люди між собою обговорюють, що знайшли якусь підозрілу сумку. При цьому деяких пасажирів продовжують саджати на літак. Люди не розуміють, чи йти на посадку, чи на вихід", – йдеться в дописі.

З аеропорту «Жуляни» всіх евакуйовують, в оголошенні кажуть, що сталася «надзвичайна ситуація». Люди між собою...

Опубліковано Olga Malchevska Понеділок, 28 жовтня 2019 р.

Пізніше у ТСН.12:00 повідомили, що від самого ранку Україною прокотилася хвиля анонімних повідомлень про замінування. Такі повідомлення фіксували у Краматорську, Житомирі, Дніпрі, Запоріжжі, Херсоні, Івано-Франківську, Одесі.  Зокрема в столиці повідомили спочатку про замінування аеропорту "Київ", пізніше з'явилося повідомлення про змінування ще низки обєктів, серед яких - Київська обласна лікарня.

Нагадаємо, у столичному аеропорту "Київ" імені Сікорського (Жуляни) 23 жовтня, були скасовані три міжнародні рейси та один внутрішній через несприятливі погодні умови. Вдатися до таких кроків довелося через густий туман, вітер та обмежену видимість. Так, станом на 9:00 горизонтальна видимість сягала 200 м, вертикальна - 50 м.

Відео Через щільний туман у аеропорту "Київ" затримуються рейси

Київ оповив щільний туман. Видимість на дорогах місцями не перевищує 100 метрів. В аеропорту "Київ" почалися затримки рейсів. Ситуацію на летовищах столиці відслідковує журналіст ТСН.  

Через щільний туман у аеропорту "Київ" затримуються рейси

Залиште свій коментар

Вибір редакції