Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
З Бориспільської лікарні втік єдиний чоловік, який вижив після вживання алкоголю

Він встиг розповісти лікарям, хто приніс сурогатну випивку

Шестеро людей загинули від сурогатного алкоголю у Борисполі на Київщині, ще один був доправлений у лікарню. Вже відомо, що загиблі та потерпілий випивали разом. До Бориспільської районної лікарні всіх було доправлено вже без свідомості, розповідає журналіст ТСН.

Зараз лікарі повідомляють, що ще вранці з лікарні втік єдиний з постраждалих, який вижив. Лікарям він встиг розповісти, що звати його Юрій, а також те, що він пізніше доєднався до компанії, яка випивала в одному з приватних будинків.

Він додав, що алкоголь принесла у фляжці одна із загиблих жінок, яку він не знає. Де вона його придбала, невідомо.

ВідеоШестеро людей загинули від сурогатного алкоголю у Борисполі

Ще один - досі у лікарні. Загиблі та потерпілий випивали разом. До лікарні всіх було доставлено вже без свідомості. Один з потерпілих з лікарні утік. Напередодні жінка принесла до компанії випивох пляшку з горілкою невідомого походження. Поліція проводить розслідування та шукає джерело походження алкоголю. 

Шестеро людей загинули від сурогатного алкоголю у Борисполі

Лікарі припускають, що Юрій не отримав смертельну дозу метилу, через який померли всі інші шестеро людей, бо прийшов до компанії вже напідпитку і його доза етилу в крові змішалась з випитим метилом і це зменшило його концентрацію, і вплив на його здоров'я.

Залиште свій коментар

Вибір редакції