З "Борисполю" депортували до Тбілісі "злодія в законі"

В Україну він прибув за підробленими документами з Італії для участі у "злодійській сходці".

З аеропорту "Бориспіль" рейсовим літаком "Київ-Тбілісі" депортовано "злодія в законі" Амірана Е.

Як повідомили у прес-службі ГУБОЗ МВС України, його кілька днів тому у центрі Києва затримали працівники Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України в порядку ст. 203 (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через Україну) Кодекса про адміністративні правопорушення.

Неодноразово засуджений уродженець Грузії Аміран Е. відомий в кримінальних колах на прізвиська "Нос", "Аміран Ланчхутський" та "Дєдушка" був "коронований" у місцях позбавлення волі ще у 70-х роках минулого століття. В Україну він прибув за підробленими документами з Італії для участі у "злодійській сходці", яку планувалось провести з метою перерозподілу сфер впливу у кримінальному середовищі. Також, за інформацією правоохоронців, він намагався впливати на криміногенні процеси у злочинному середовищі України та Центральної Європи.

За останні 10 місяців працівниками ГУБОЗ припинено злочинну діяльність 9 осіб з числа громадян інших держав, віднесених до категорії "злодіїв в законі", з яких трьох заарештовано.

Читайте також:

У Києві спіймали відомого "злодія в законі" з трьома прізвиськами

Арешт наркоторговців спровокував заворушення в Бразилії

Кисельов: Янукович віддав владу в Криму криміналітету

Москаль: Тедеєв запросив вбивць з Осетії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: