На будівлі парламенту Криму слово "Рада" змінили на "Совет"

Російські організації заявляють про першу перемогу і вже говорять про розмежування повноважень між Києвом і Кримом.

З будівлі парламенту Криму демонтована вивіска з назвою "Верховна Рада". Замість неї, як і домагалися російські організації, встановлений напис "Верховный совет". Одночасно з цим написи були замінені і на офіційному сайті парламенту.

Це відбулося вже кілька тижнів тому, однак не афішувалося.

Лідер кримської організації партії "Русское единство" Андрій Козенко вважає, що благополучне вирішення історії з вивіскою - перший крок до початку відновлення Кримської автономії.

"У поточному році кримський парламент зробив ряд послідовних кроків, пов'язаних з поверненням собі російського імені, хоча про завершення цього процесу говорити ще рано.

"Зміна вивіски російською мовою на будівлі кримського парламенту, де слово "Рада" замінено словом "Совет", поява назви " Верховный Совет Автономной Республики Крым"

на офіційному сайті нашого парламенту, поява депутатських значків зі словом "Верховный Совет"- це кроки, які можна вітати. Майже рік тому, з ініціативи депутатів від "Русского Единства" було прийнято відповідну постанову, внесені зміни до Конституції АР Крим, і сьогодні почалася її практична реалізація. Це не може не радувати, хоча про повну реалізацію прийнятого рішення говорити рано. Сподіваємося, що в цьому році назва "Верховный Совет" з'явиться і в нормативно-правових актах російською мовою, прийнятих кримським парламентом", - зазначив політик.

"По суті, питання не тільки у відновленні історичного найменування "Верховного Совета". Ім'я - це прапор, під яким іде наш представницький орган. Але ще більш важливо те, які рішення для зміцнення Республіки він приймає, - підкреслив Андрій Козенко. - Сподіваюся, новий склад "Верховного Совета" Криму продовжить починання щодо зміцнення кримської Конституції, автономії буде надано право законодавчої ініціативи, з'явиться можливість розширити повноваження і вирішити питання про одноканальний бюджет, а також, на додаток Конституції Криму, - можливість підписання Договору про розмежування повноважень між Києвом і Кримом, центром і автономією".

З відновлення імені кримського парламенту має початися відновлення Кримської автономії, - вважає керівник Кримської організації партії "Русское единство".

Читайте також:

Росія уже не хоче Крим, а планує імперію зі столицею в Києві

Wikileaks: Росія може спровокувати заворушення в Криму

Суд виправдав проросійського активіста, що закликав віддати Крим Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: