З часів Януковича українців стали прослуховувати вдвічі частіше: сьогодні у програмі "Гроші"

У новому випуску програми "Гроші", який вийде сьогодні о 22:00 на каналі "1+1", журналісти оприлюднять сенсаційні дані щодо того, скільки українців прослуховують спецслужби.

Отримані цифри здивували навіть команду "Грошей", адже кількість прослуховувань зросла вдвічі від часів Януковича.

Команда проекту також підготувала сюжет з українсько-польського кордону за декілька днів до того, як Міхеіл Саакашвілі там прорвався до України. Журналісти розкажуть, чи насправді такий перетин був експромтом, або все це було заздалегідь сплановано.

Крім того, "Гроші" розібралися у "ракетному скандалі", в який потрапила Україна. Глядачі нарешті дізнаються, хто насправді продав КНДР ракетні двигуни та поставив світ під загрозу ядерної війни.

Українські депутати розказали журналістам програми "Гроші" про свій літній відпочинок та навіть поділилися фотографіями своїх розкішних яхт на Лазуровому узбережжі.

Протест українських автомобілістів з європейськими номерами минулого тижня паралізував рух у столиці. До рук журналістів "Грошей" потрапив ексклюзивний меморандум, який  влада хотіла підписати з протестувальниками.

Крім того, програма "Гроші" запускає серію сюжетів, що буде присвячена медичній реформі. Журналісти покажуть, в якому стані реально перебуває українська медицина. Зокрема сьогодні глядачі побачать, скільки часу займає шлях машини швидкої допомоги до села.

Наостанок, команда "Грошей" розкаже про нове покоління злочинців – кардерів, що крадуть кошти з банківських карток. Розібравшись у схемі такого обману, журналісти поставили експеримент та спробували обікрасти українську зірку.

Про це та інше дізнавайтеся у програмі "Гроші" сьогодні о 22:00 на телеканалі "1+1".

За додатковою інформацією звертайтеся до групи просування інформаційного мовлення "1+1 медіа", +38 044 490 0101, prgroup@1plus1.tv; http://media.1plus1.ua/.

програма Гроші ведучий

Залиште свій коментар