З Днем працівників статистики: найщиріші привітання своїми словами, в картинках, історія свята

З Днем працівників статистики: найщиріші привітання своїми словами, в картинках, історія свята

З Днем працівників статистики / Фото: Pexels

День працівників статистики святкують 5 грудня у зв'язку з проведенням цього дня 2001 року першого Всеукраїнського перепису населення.

Щорічно 5 грудня в Україні святкується професійне свято працівників статистики. 

Історія свята

Професійне свято День працівників статистики було встановлене Указом Президента № 1120/2002 від 2 грудня 2002 року, на підтримку ініціативи Державного комітету статистики України та враховуючи значний внесок працівників цієї галузі у розвиток економіки держави.

Ця дата пов'язана із проведенням 2001 року першого Всеукраїнського перепису населення, найбільш масштабної статистичної роботи. Але перепис це невелика частина статистики.

Чимала кількість державніх органів влади здійснюють державну статистичну діяльність, спрямовану на збір та опрацювання "статистичної інформації про масові економічні, соціальні, демографічні, екологічні явища та процеси, що відбуваються в Україні та її регіонах".

Цього дня традиційно працівники статистики отримують вітання та заохочення від керівництва та представників влади.

Привітання з Днем працівників статистики своїми словами

Вітаю зі Всесвітнім днем ​​статистики та бажаю неодмінного успіху в роботі, вірної інформації та правильних підрахунків, бажаю стабільної діяльності, високого достатку та поваги у колі колег, бажаю мирного неба, вірного щастя душі та нев'янучої любові серця.

Привітання з Днем працівників статистики України

***

Вітаємо із днем ​​статистики! Бажаємо невичерпної енергії та натхнення, стійкості духу та внутрішньої рівноваги. Нехай у житті буде дуже мало сліз, і просто гори радості, веселощів та сміху. Душевного вам тепла та порозуміння з колегами та рідними.

З Днем працівників статистики України

***

Вітаю із Всесвітнім днем ​​статистики. Бажаю завжди бути уважним, відповідальним, професійним статистом. Нехай по життю супроводжує успіх і везіння, любов і повагу, а в особистому плані нехай завжди присутні щастя і радість, веселощі та удача.

Привітання з Днем працівників статистики України

***

Шановні працівники статистики!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. Важко уявити життя нашої держави без органів статистики, які роблять вагомий вклад у соціально-економічний розвиток країни. Саме ви, збираючи, опрацьовуючи, зберігаючи та аналізуючи статистичну інформацію, даєте можливість розробляти перспективні плани, програми поступального розвитку усіх галузей життя.
Прийміть найкращі побажання здоров'я, успіхів, благополуччя, довголіття, щастя, добра і всього найкращого.

З Днем працівників статистики України

***

Вітаю з Днем працівників статистики України і бажаю завжди залишатися професійним, обережним, пильним, уважним, відповідальним, розумним, впевненим спеціалістом статистики, а також просто хорошою, щирою, доброю, щасливою, коханою, яскравою, життєрадісною, успішною у всіх відношеннях людиною!

Читайте також: 

Стаття з добірки новин:
Привітання
Наступна публікація