Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
З гелікоптера просто на судно: ДПС показала, як українські військові виконують небезпечний "трюк"

Спецпризначенці відпрацювали фрагмент штурмової операції.

Під час українсько-американських навчань See Breeze українські військові відпрацювали висадку з гелікоптера на судно-порушник.

Про це повідомляє прес-центр Держприкордонслужби України. 

Місцевість, умовно захоплену терористичними елементами, штурмувала міжнародна група морських піхотинців. Показаний елемент є актуальним та імовірним у разі проведення операцій у державах Чорноморського регіону.

Крім того, до програми навчань вперше включили висадку з гелікоптера на судно. "Елемент непростий та небезпечний", - зазначають в ДПС. Аби успішно виконати його, необхідно врахувати силу й напрямок потоків вітру під гвинтами вертольоту, розрахувати натяжку спеціального спускового пристрою, зробити поправку на хвилювання моря тощо.

"Обкатати" трюк його доручили бійцям спецпідрозділів – підрозділу спецпризначення Морської охорони Держприкордонслужби та спецпризначенцям ВМС ЗСУ.

За легендою навчань, в цьому районі виявлено судно-порушник, екіпаж якого не підкоряється законним вимогам влади прибережної держави та, нехтуючи правилами міжнародного морського судноплавства, створює навігаційну небезпеку для інших суден та інфраструктури узбережжя. Спеціальна оглядова група морських прикордонників штурмує небезпечне судно із вороже налаштованим екіпажем та з борту гелікоптеру висаджується на палубу.

Зазначається, що це лише невеликий фрагменти штурмової операції - висадка без подальшої боротьби чи огляду.

Нагадаємо, 9 липня в Україні стартували масштабні військові навчання Sea Breeze. Навчання Україна організовує разом із США. Протягом двох тижнів в Одеській та Миколаївській областях відбуватимуться маневри військових із 14 країн.

Вибір редакції