З Кабміну звільнять кожного третього чиновника

Кількість чиновників, які працюють у будівлі Кабінету міністрів, скоротять втричі. Подібні скорочення пройдуть і в інших міністерствах і відомствах.

Кількість співробітників, що працюють в будівлі Кабінету міністрів на вулиці Грушевського 12 / 2, планують скоротити в три рази.

Як повідомило джерело в Кабміні, на сьогоднішній день в цій будівлі працює понад 1200 чиновників. Планується, що після скорочення залишиться 450-500 співробітників. Подібні скорочення пройдуть і в інших міністерствах і відомствах.

Як повідомило джерело, офіційною причиною скорочень є проведення адміністративної реформи.

Однак, за словами джерела, в урядовому апараті панують "валізні настрої", що погано впливає на ефективність роботи. Крім того, чиновники нібито намагаються штучно загальмувати процес скорочень.

Нагадаємо, 9 грудня глава держави дав старт обіцяній Адміністративній реформі, підписавши указ "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади". У рамках реформи вже скорочена кількість міністерств з 20 до 16.

Крім того - Віктор Янукович доручив керівникам місцевих органів влади зменшити кількість чиновників до рівня 2004-2005 років.

Читайте також:

В Україні звільнять понад 50% чиновників

Родичі чиновників будуть декларувати доходи

Адмінреформа Януковича ліквідує кумівство у владі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: