Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
З Києва до Запоріжжя їздитиме повністю  сформований з нових вагонів-трансформерів поїзд

Цей потяг перевозитиме пасажирів як з місцями для сидіння, так і спальними місцями.

11 листопада 2017 року з Києва до Запоріжжя в перший рейс вирушить поїзд, сформований повністю з нових вагонів-трансформерів українського виробника ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод».

Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

Зазначається, що такий потяг перевозитиме пасажирів як з місцями для сидіння, так і спальними місцями: з Києва як «Нічний експрес», а з Запоріжжя як «Інтерсіті+».

«Нічний експрес» № 38 сполученням Київ – Запоріжжя вирушить у перший рейс о 21:10 та прибуде до Запоріжжя наступного дня о 06:32. Під час рейсу заплановані зупинки на станціях Расава (21:59), Кам’янське-Пасажирське (04:40), Дніпро Головний (04:40). Вартість квитка у вагоні люкс становить 1118,19 грн, у купейному вагоні – 455,91 грн», - йдеться у повідомленні.

Своєю чергою, Інтерсіті+ № 738 сполученням Запоріжжя – Київ у перший рейс відправиться 12 листопада о 08:21 та прибуде до столиці о 16:33. Зупинятиметься на станціях Дніпро-Головний (09:52) та Кагарлик (15:27). Вартість квитка у вагоні І класу становить 616,27 грн, ІІ класу – 306,73 грн.

Відео"Укрзалізниця" запускає новий потяг сполученням Київ – Черкаси

«Ми впевнено взяли курс на оновлення пасажирського рухомого складу, і новий поїзд Київ – Запоріжжя – ще один крок на цьому шляху. Курсування нового поїзда дозволить покращити логістику п’яти мільйонам осіб, які проживають у Запорізькій та Дніпропетровській областях. Ми пропонуємо пасажирам цей новий формат організації перевезень і будемо уважно вивчати відгуки та пропозиції щодо нього. Особисто я впевнений, що наші пасажири вже відчувають зміни в рівні сервісу, якості обслуговування», - зазначив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Нагадаємо, у суботу, 4 листопада, вийшов на маршрут перший швидкісний поїзд сполученням Тернопіль – Київ

Залиште свій коментар

Вибір редакції