З київської набережної відбуксирували ресторан River Palace

Правоохоронці вилучили корабель, на якому знаходиться River Palace, як речовий доказ у кримінальній справі, проте не уточнили, що це за справа.

Транспортна прокуратура 29 липня відбуксирувала розважальний центр River Palace, що розміщувався на Набережному шосе, з набережної Дніпра в Києві. Про це повідомив юрист підприємства "Растр-Альфа", яке орендує корабель, Андрій Єрашов.

За його словами, вранці у четвер співробітники міліції заблокували вхід на територію закладу і попросили працівників установи, що вже знаходилися всередині, залишити приміщення.

2 людини, що представилися співробітниками транспортної прокуратури, повідомили йому, що територія закладу буде оглянута в рамках кримінальної справи. При цьому вони не уточнили, що це за справа і яке відношення до неї має зазначений заклад.

Після огляду особи, які прийшли, повідомили, що корабель, на якому знаходиться River Palace, буде вилучено як речовий доказ у зазначеній справі. Після цього близько 12:00 розважальний центр був приєднаний до буксира, який поплив вниз по Дніпру.

За словами Єрашова, співробітники прокуратури повідомили йому, що корабель відбуксують в район Новоукраїнки Київської області.

Нагадаємо, прокуратура Києва вимагає від Міністерства транспорту і зв’язку переглянути дозволи на швартування плавзасобів біля набережної Дніпра в Києві.

Київська транспортна прокуратура розслідує кримінальні справи, порушені Генпрокуратурою і прокуратурою Києва за фактами порушення закону під час видачі дозвільних документів на швартування несамохідних судів на набережній Дніпра.

Згідно з експертизою, міська гранітна набережна є виключно берегоукріплюючою спорудою і не пристосована для відстою плавзасобів.

Дебаркадер, на якому розміщений ресторан "Муракамі", був визнаний речовим доказом у кримінальній справі. 8 липня цей плавзасіб було оглянуто, відбуксирувано з набережної і передано на зберігання власникові.

Читайте також:

Власників ресторанів на Дніпрі попросили звільнити Набережну

Київська прокуратура закриє всі ресторани на Дніпрі

Міліція відбуксирувала плавучий ресторан "Муракамі"

У Києві затонув плавучий готель

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: