З Компартії вигнали депутата, який насмілився критикувати Партію регіонів

Кримського комуніста Леоніда Грача, який критикував КПУ за союз з Партією регіонів, позбавили партквитка. Заодно ліквідували Кримський комітет Компартії, який заступився за свого лідера.

Компартія України 16 грудня ухвалила рішення виключити Леоніда Грача з партії та парламентської фракції КПУ.

Як повідомила прес-служба КПУ, президія ЦК Компартії розглянула ситуацію, пов'язану з систематичними порушеннями Кримським рескомом Компартії статуту КПУ і принципів демократичного централізму, що виявляється в невиконанні рішень вищих партійних органів.

Президія ЦК КПУ підтвердила своє рішення від 10 грудня про звільнення Юрія Аксютіна від обов'язків другого секретаря Кримського рескому Компартії України і виключення його із членів КПУ.

Президія також ухвалила рішення про розпуск Кримського рескому КПУ і, до обрання нового складу Кримського рескому КПУ, доручила керівництво Кримською республіканською організацією КПУ Секретаріату ЦК Компартії.

Президія ЦК КПУ також прийняла звернення до комуністів Криму.

Як відомо, раніше Грач критикував позицію керівництва КПУ, який визнав результати місцевих виборів. Він відкрито заявляв, що Партія регіонів сфальсифікавула вибори, вкравши голоси в комуністів. Також депутат закликав однопартійців йти в опозицію, інакше на партію очікує смерть.

Грач також розкритикував Партію регіонів за те, що вона, на його думку, демонструє конформізм у різних регіонах і негативно впливає на молодь.

Читайте також:

Комуніст Грач заявив, що Партія регіонів навчає молодь обману

Головний комуніст України Симоненко оселився у розкішному маєтку

Кримські комуністи назвали "регіоналів" фашистами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: