Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
З лікарень виписали усіх постраждалих внаслідок масового отруєння у Черкасах

Загалом у місцевій 8-й школі отруїлися майже 60 людей.

У середу, 16 травня, з лікарень виписали усіх постраждалих внаслідок масового отруєння у Черкасах.

Про це повідомляє Громадське.

З Черкаської обласної лікарні виписали вчительку школи №8, а з Черкаської обласної дитячої лікарні - останню ученицю, яка перебувала на стаціонарному лікуванні.

"Вже виписали всіх. Сьогодні виписали вчительку", — повідомив головний лікар Черкаської обласної лікарні Олександр Дудник.

Нагадаємо, 8 травня під час шкільної лінійки у Черкасах трапився випадок отруєння. Лікарі констатували, що в дітей і дорослих спостерігається інгаляційна токсична реакція - загалом постраждали 59 людей. Отруєння відбулося локально на території, де відбувалася лінійка, - постраждалих за межами школи немає. У той самий день у Новомосковську у загальноосвітній школі №6 на лінійці, приуроченій до Дня пам`яті та примирення, стало зле 19 школярам.

ВідеоНімеччина розбиратиметься, що саме отруїло школярів у Черкасах

Три десятки черкаських школярів, з-поміж понад сотні, що отруїлися невідомою речовиною під час урочистої лінійки минулого тижня, досі залишаються в лікарні для додаткового обстеження. Решту напередодні виписали. Зразки, відібрані на місці інциденту для дослідження, вивчали вже медики, рятувальники та навіть військові - не знайшли нічого. Усі показники - в межах норми. Тож, що стало причиною нудоти, втрати свідомості й орієнтації, досі невідомо. Зрозуміло лише, що отрута передавалася через повітря.

Німеччина розбиратиметься, що саме отруїло  школярів у Черкасах

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції