Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Від липня Київ змінює умови надання пільгового проїзду

Від липня Київ змінює умови надання пільгового проїзду

Зміни стосуються лише тих пасажирів, які не зареєстровані у столиці.

Київ від 1 липня змінює умови надання пільгового проїзду в громадському транспорті, однак зміни стосуються лише пасажирів, які не зареєстровані у столиці.

«Проїзд пільгових категорій громадян, які не зареєстровані в Києві, але мають право пільгового проїзду міським громадським транспортом, буде здійснюватися на загальних підставах. За умови реєстрації електронного квитка. Відшкодування ж витрат на проїзд здійснюватимуть органи соціального захисту населення за місцем реєстрації людини», – зазначив мер Києва Віталій Кличко.

Як пояснили у пресслужбі "Київпастрансу", з липня для отримання пільгового проїзду у столичному громадському транспорті пасажирам, які не зареєстровані в Києві, але мають право пільгового проїзду, доведеться:

  • придбати квиток;
  • скористатися ним у транспорті;
  • зберегти квиток, або чек за сплату проїзду чи банківську виписку;
  • звернутися до органу соцзахисту населення за місцем реєстрації для компенсації витрат на проїзд.

При цьому зареєстровані у Києві пільговики можуть і надалі користуватися громадським транспортом коштом міського бюджету за карткою киянина.

Нагадаємо, електронний квиток від 1 липня запрацює у муніципальному транспорті. Тобто для поїздок у метро, трамваях, тролейбусах, на фунікулері. Приватні перевізники, тобто маршрутки, на електронний квиток поки не переходять. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції