З листопада українці їздитимуть до Гонконгу без віз

На території Гонконгу українці можуть перебувати до 14 днів.

3 листопада набуває чинності угода між Кабінетом міністрів України та урядом спеціального адміністративного району Гонконг Китайської Народної Республіки про взаємне скасування віз.

Про це сказав сьогодні речник МЗС Олександр Дикусаров.

"Положеннями зазначеної угоди передбачається встановлення на засадах взаємності безвізового режиму поїздок громадян України та постійних жителів спеціального адміністративного району Гонконг, які мають дійсні проїзні документи на строк, що не перевищує 14 днів", - наголосив Дикусаров.

Він також зазначив, що, згідно з положеннями угоди, громадяни держави однієї сторони, які мають намір в'їхати на територію держави іншої сторони на строк, що перевищує 14 днів, або з метою працевлаштування, навчання чи проживання, зобов'язані отримати візу в дипломатичному представництві, або в консульській установі.

Нагадаємо, під час офіційного візиту президента Віктора Януковича до КНР відбулося підписання низки двосторонніх документів, зокрема, Угоди між Кабінетом міністрів України та Урядом САР Сянган (Гонконг) КНР про взаємне скасування віз.

Читайте також:

Україна та Гонконг скасували візи

Янукович зачарувався китайською стіною і полетів у Гонконг

Віктору Януковичу у Гонконгу подарували бика

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: