З Лівії до Тунісу вивезли 37 українських громадян

МЗС РФ в рамках евакуації з Лівії своїх громадян, забезпечили також евакуацію громадян країн СНД, що виявили бажання покинути Лівію.

37 громадян України були сьогодні евакуйовані з Лівії. Про це повідомили в посольстві України у Москві.

Передбачається, що з туніського острова Джерба громадяни України разом з евакуйованими громадянами інших країн будуть доставлені до Москви літаком МНС Росії.

У МЗС РФ, у свою чергу, відзначили, що відомство забезпечило евакуацію громадян РФ, України та інших країн СНД.

"30 березня в рамках евакуації російських громадян, які виявили бажання покинути Лівію, автоколоною Посольства Росії з Тріполі на туніську територію вивезені 107 осіб, включаючи 48 співвітчизників і 59 громадян Білорусі, Таджикистану, Узбекистану, України і Болгарії", - йдеться у повідомленні департаменту інформації і друку МЗС РФ.

Також, за повідомленням МЗС РФ, гуманітарну операцію забезпечують Посольства Росії в Тріполі і Тунісі. У той же час, в МЗС Росії заявили, що в координації по дипломатичних каналах зі столицями країн, що здійснюють військову операцію в Лівії, вдалося забезпечити всі необхідні заходи для безпечного і безперешкодного проходження колони лівійською територією.

Як відомо, з середини лютого в Лівії триває народне повстання проти лідера країни Муамара Каддафі, який керує державою понад 40 років. Лівія фактично розділилася на підконтрольний Каддафі Захід і Схід, який утримують збройні сили повстанців.

У зв'язку з військовими діями з території Лівії було евакуйовано вже понад 400 громадян України.

29 березня, керівник прес-служби МЗС України Олександр Дікусаров заявив, що на даний час встановлено зв'язок з 700 громадянами України в Лівії, з яких близько 150 виявили бажання залишити територію цієї країни. За його словами, з цих 150 українців 35 громадян звернулися з проханням забезпечити їх термінову евакуацію.

Читайте також:

У Лівії снаряди влучили у лікарню з українськими медиками

Прихильники Каддафі прийняли Януковича за лідера повстанців

Українці про жахи у Лівії: на вулицях мертві діти

Блогери з Лівії: "миротворці" бомблять госпіталі, жінок і дітей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: