З "ЛНР" на вільну від бойовиків Луганщину втекли понад 110 тисяч людей, з них 8 тисяч - діти

Дата публікації
З "ЛНР" на вільну від бойовиків Луганщину втекли понад 110 тисяч людей, з них 8 тисяч - діти

olex-kurinniy.livejournal.com

Москаль поскаржився, що уряд не виділяє коштів на вимушених переселенців.

Станом на 26 січня 2015 року на контрольованій Україною території Луганської області зареєстровані 111 тисяч 977 переселенців із "ЛНР".

Про це повідомили у прес-службі голови Луганської ОДА Геннадія Москаля.

Зокрема, зазначається, що найбільше таких людей у Сєверодонецьку (20 тисяч 207 осіб) та Біловодському районі (18 тисяч).

Загалом понад 83 тисяч вимушених втікачів - це пенсіонери, близько 8300 – діти, 2616 – інваліди.

Також у прес-службі розповіли, що на Луганщині діє 12 об'єктів для тимчасового розміщення переселенців, зокрема, Луганський обласний фізкультурний центр "ОЛІМП" у м. Кремінна (де проживають мешканці окупованого Первомайська), дитячий оздоровчий табір "Енергетик" у Старобільському районі тощо.

"Утримання й облаштування переселенців здійснюється за рахунок внутрішніх резервів області, а також благодійних та волонтерських організацій. Уряд на ці витрати не виділяє коштів, тому ми можемо фінансувати тільки захищені статті. Постанова про передачу бюджетних функцій від обласної ради (яка в Луганській області взагалі не функціонує) до облдержадміністрації, що дозволило б вирішити чимало пов'язаних із військовими діями фінансових проблем на рівні області, так і не підписана", - заявив Москаль.

Нагадаємо, раніше в Україні вже нарахували понад 900 тисяч переселенців із Донбасу та Криму.

 

Наступна публікація