З московського метро прибрали подарунки Тимошенко

В московському метро зняли мармурові панно, подаровані Тимошенко.

Московська влада провела реконструкцію входів до метро на Пушкінській площі, під час якої було замінено мармурові панно над входом в підземку, подаровані місту у 1997 році корпорацією "Єдині енергетичні системи України", яку очолювала Юлія Тимошенко.

На мармуровому мозаїчному панно було зображено види Москви початку минулого століття. Панно були розміщені над входом на станції метро "Пушкінська" і "Тверська", що в центрі Москви.

Під зображенням було написано: "850-річчю Москви. Єдині енергетичні системи України, Дніпропетровськ".

При цьому з семи входів до метро на Пушкінській площі нові панно одержали поки тільки три. Над іншими поки залишається порожнє місце.

Аналогічні мармурові панно від української сторони - від Банку "Слов`янський" (Дніпропетровськ), збереглися лише в підземному переході на перетині вулиць Тверська і Грузинська, що біля станції метро "Білоруська".

19 березня 2005 року Юлія Тимошенко в інтерв`ю "Парламентской газете" підтвердила факт подарунка.

"Це справді був наш щирий подарунок, або, скажу скромніше, знак уваги і пошани до Москви і москвичів, до всіх громадян братської Росії. І мені дуже приємно, що цей знак зберігся і дотепер і привертає увагу", - сказала тоді вона.

Промислово-фінансову корпорацію "Єдині енергетичні системи України" Тимошенко очолювала з листопада 1995-го по січень 1997 року.

Читайте також:

Ющенко: Росія підтримує Тимошенко за українську трубу

Тимошенко припинила тур по Україні через хворобу

Москаль: Не піде ж Тимошенко із зачуханним кандидатом дискутуват

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: