З Німеччини до Польщі пустять трамвай

Міста в Німещинні і Польщі з'єднають спільним трамвайним маршрутом.

Німецький Франкфурт-на-Одері і польське місто Слубіце, розташоване по іншу сторону німецько-польського кордону, зв'яжуть трамвайним маршрутом. Представники спільної комісії вже замовили розробку проекту трамвайної лінії, яку запустять в експлуатацію через три роки.

З появою нового маршруту міське транспортне управління Франкфурту отримає додатково 20 тисяч клієнтів. Очікується, що завдяки новому трамваю пожвавиться комерційна активність, оскільки польським студентам, що навчаються в Європейському університеті Viadrina, буде простіше дістатися до центру Франкфурту.

Польська сторона також сподівається отримати значні переваги від появи нової трамвайної лінії. Міський стадіон в Слубіце і гольф-клуб чекають нових клієнтів з Німеччини. Жителям міста буде набагато простіше дістатися на центральний вокзал Франкфурту-на-Одері, а звідти до Берліну.

Раніше планували, що новий трамвайний маршрут спонсоруватиметься повністю з бюджету Євросоюзу. Проте тепер ЄС зможе профінансувати будівництво лише на 85 відсотків. Не дивлячись на це представники сусідніх муніципалітетів налаштовані оптимістично. Як пілотний проект, покликаний обгрунтувати необхідність трамвайної лінії, буде запушений автобусний маршрут. За попередніми оцінками, щодня ним користуватимуться близько 4000 пасажирів.

Нагадаємо, що сама по собі ідея зв'язати спільною транспортною мережею два міста не є неочікуваними. До 1945 року Слубіце був частиною Франкфурту-на-Одері.

Читайте також:

У Києві відкрився річковий трамвай

Зіткнення трамваїв у Нідерландах

У Польщі зіткнулися два трамваї

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: