З Нового року на вулиці Києва повернуться евакуатори

Київська влада пообіцяла, що колеса автомобілів, припаркованих із порушеннями, будуть блокуватися вже з початку наступного року.

Перший заступник голови Київської міськдержадміністрації Ірена Кільчицька заявила, що з 2010 року в столиці поновиться евакуація автомобілів, які припарковані з порушенням правил.

"На вулиці Києва повертаються евакуатори. Крім того, ухвалене рішення постановою Кабінету міністрів про активізацію блокування коліс. І після Новорічних свят ви все це спостерігатимете. І вам легше буде паркуватися, і не буде цих випадків, коли хтось десь припаркується, і перекриє рух пів-міста, як це було на вулиці Воровського", - заявила чиновниця на брифінгу.

Вона повідомила, що займатися евакуацією буде ДАІ – інспектори складатимуть протоколи і ухвалюватимуть рішення про евакуацію, але встановлювати і контролювати ціни на послугу будуть КМДА і КП "Київпарксервіс".

Разом із тим, за словами Кільчицької, письмово договір про спільну роботу "Київпарксервісу" і ДАІ ще не підписаний, і більше того, деякі нюанси із цього приводу ще з`ясовуватимуться у суді, який відбудеться днями. При цьому Кільчицька безпосередньо планує взяти участь у цьому судовому засіданні.

"Домовлятимемося в суді і переконуватимемо. Але ДАІ гіпотетично і теоретично - за поновлення евакуації. Є деякі законодавчі розбіжності у нас із ДАІ. І ми збираємося врегулювати це, здається, завтра у суді", - розповіла вона.

Також заступниця мера Києва повідомила, що вартість евакуації залишиться на колишньому рівні, коли евакуацією займався "Київпарксервіс".

На запитання, чи дійсно евакуація буде поновлена після Новорічних свят у зв`язку з судовими розглядами, Кільчицька відповіла: "Я не сподіваюся. Я це точно знаю".

Нагадаємо, на початку поточного року Міністерство юстиції оголосило блокування коліс і роботу евакуаторів із примусового вивезення автомобілів незаконною. Мін'юст вирішив, що право на евакуацію має тільки ДАІ.

Раніше евакуацією автомобілів і стягненням штрафів за незаконне паркування займалася столична комунальна компанія "Київтранспарксервіс".

Читайте також:

Мін’юст визнав блокування коліс незаконним

У Києві припинили працювати евакуатори

Тимошенко бореться з евакуаторами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: