З Нового року українських чиновників змусять звітувати про всі витрати

З 1 січня наступного року всі українські держслужбовці будуть представляти декларації про свої витрати та прибутки.

З початку 2010 року українські чиновники - державні службовці та прирівняні до них особи - повинні будуть декларувати не лише своє майно, а ще й свої доходи та витрати.

Про це заявив міністр юстиції Микола Оніщук, коментуючи низку законів, що набудуть чинності з 1 січня наступного року. Зокрема, це закони "Про засади та запобігання протидії корупції", "Про відповідальність юридичних осіб за вчинення корупційних правопорушень", "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення".

За словами міністра, з 1 січня держслужбовці повинні будуть декларувати свої доходи та видатки. Крім того, нові закони зобов'язують нотаріусів повідомляти уповноважені органи про майнові операції держслужбовців і прирівняних до них осіб.

В разі, якщо майнові операції держслужбовців виявляться неспівставними з декларованими ними доходами, то закон зобов'язує нотаріусів повідомляти про це силовим структурам, що вживатимуть заходів щодо виявлення джерел доходів держслужбовців та прирівняних до них осіб.

В той же час, зараз держслужбовці зобов'язані подавати лише декларацію про майновий стан та доходи за попередній рік.

Читайте також:

Більше 150 українських чиновників мають фальшиві біографії

За рік чиновники витратили на охорону та автомобілі 13 млрд грн

Чиновники залишили Міноборони без нерухомості

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: