З Нового року власників травматичної зброї зобов'яжуть патрулювати вулиці

"Травматик" тепер можна буде отримати, якщо будеш регулярно патрулювати вулиці, а ні - позбавлять пістолета. Старі теж заберуть.

З Нового року власників травматичної зброї зобов'яжуть охороняти громадський порядок у патрулях.

Про це повідомив міністр МВС Юрій Луценко.

"На жаль, моя ініціатива щодо легалізації травматичної зброї не знайшла підтримки ні в Мін'юсті, ні Парламенті. Тому будемо вважати, що суспільство до цього ще не готове", - пояснив міністр.

Проте Луценко зазначив, що"зараз на руках у громадян перебувають 147 тисяч одиниць травматичної зброї. Єдина можливість його отримати - вступити у добровільну організацію з охорони громадського порядку. Я запитав себе: скільки з цих добровільних помічників міліції виходять на патрулювання вулиць? Відповідь: тільки сотня, але не майже 150 тисяч".

"Тому з Нового року буде встановлено чіткий порядок: отримав "травматик" за посвідчення ДНД (добровільна народна дружина - ред.) - Будь ласка, йди в патруль. Ні - пістолет на стіл", - резюмував міністр МВС.

Як відомо, Луценко запропонував Верховній раді на законодавчому рівні визначити, чи можна населенню купувати травматичну зброю несмертельної дії для самозахисту.

Міністерство юстиції висловилося проти ініціативи Міністерства внутрішніх справ дати дозвіл громадянам купувати для самозахисту травматичну зброю.

Читайте також:

Мін'юст відмовився озброювати населення

Луценко запитує в депутатів, чи роздавати населенню зброю

Депутати закликали озброюватися

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: