Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
З окупованого Росією Криму щороку виїжджає до трьох тисяч місцевих жителів

Збільшиться кількість переселенців із Донбасу.

Щороку близько 2-3 тисяч місцевих жителів виїжджають з окупованого Росією Криму.

Про це повідомив перший заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Юсуф Куркчі, пише "Укрінформ".

"Є люди, які на постійно виїжджають із Криму, є кількість населення, яка повертається... Я не хочу бути неправдивим, але якщо говорити про 2-3 тисячі людей на рік, то це може бути близько до істини", - зазначив Куркчі.

Із півострова виїжджає більше людей, ніж повертається туди жити.

Перший заступник міністра зауважив, що через загострення бойових дій на сході України слід очікувати збільшення найближчим часом кількості вимушених переселенців із Донбасу в інші регіони держави.

"Взагалі-то феномен переселення і динаміка цих міграційних процесів, якщо говорити про Донецьку і Луганську області, залежать від інтенсивності бойових дій. Якщо ми говоримо про загострення ситуації на лінії зіткнення, то, звичайно, найближчим часом кількість людей, які будуть виїжджати з метою забезпечити безпеку для своєї родини, буде збільшуватись", - сказав Куркчі.

Нині на Донбасі спостерігається дуже велика постійна міграція населення, причому в обох напрямках.

"Тому дуже важко порахувати, скільки виїхало. Загальна цифра коливається", - сказав перший заступник міністра, зазначивши при цьому, що велика кількість вимушених переселенців не реєструються на території інших регіонів.

За оцінкою структур ООН, кількість вимушених переселенців на території України становить близько 1,5 млн осіб.

Раніше повідомлялося, що в окупованому Криму перестав працювати виклик швидкої допомоги.

Залиште свій коментар

Вибір редакції