Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Щоб привернути увагу до своєї проблеми, у 2016 році моряки оголосили голодування.

30 липня з Оману повернулися додому 15 українських моряків, членів екіпажу судна Free Neptune (прапор Ліберії).

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на профспілку працівників морського транспорту України.

Моряки перебували на борту Free Neptune з 2015 року після банкрутства оператора судна - грецької компанії Free Вulkers SA. З тих пір вони вимушено проживали на покинутому оператором судні, їм довелося пережити постійні затримки з постачанням і медикаментами, байдужість роботодавця і нескінченні судові засідання.

Щоб привернути увагу до своєї проблеми, у 2016 році моряки оголосили голодування.

Спочатку на судні Free Neptune перебували 22 моряка, у 2017 році семеро з них повернулися до України.

Раніше повідомлялося, що у в’язницях за кордоном перебувають більше 200 українських моряків. У Міністерстві закордонних справ України тримають на контролі справи 214 моряків-громадян України. Вони перебувають під вартою у таких країнах, як Греція, Індія, Іспанія, Італія, Лівія, Оман, Франція, Шрі-Ланка. Точну кількість ув'язнених українців назвати практично неможливо. Деякі затримані моряки намагаються самі вирішити проблеми із затриманням, не звертаючись до МЗС, консульства та профільних організацій.

За інформацією міжнародних організацій BIMCO та ISF, 2015 року працювати на іноземні судна влаштувалися 69 тисяч українців. Україна потрапила до топ-6 постачальників робочої сили світовим судновласникам. 

ВідеоІз Греції до України повернулися 12 моряків, які 14 місяців перебували на арештованому кораблі

Більше року життя на судні. Із Греції в Україну повернулися 12 моряків із корабля "Меконг Спіріт", які 14 місяців перебували на облавку під забороною виїзду з країни. Грецький суд звинуватив наших моряків у контрабанді зброї та вибухівки. Без палива, світла і води 17 моряків жили на судні. Більшість моряків таки вдалося витягти в Україну. Хоча їм щодня доведеться відмічатися в грецькому консульстві. На судні ще залишилося четверо моряків та капітан. Вони чекають виправдального вироку.

Із Греції до України повернулися 12 моряків, які 14 місяців перебували на арештованому кораблі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції