З партії Ющенка піде ще один депутат

Інші члени "Нашої України", які входять до складу коаліції, поки не визначилися зі своєю позицією.

Заступник голови фракції "Наша Україна - Народна самооборона" Руслан Князевич готовий слідом за народним депутатом Ольгою Герасим’юк покинути партію "Наша Україна".

Про це він заявив у вівторок, пише "Комерсант-Україна".

"Ще декілька людей давно прийняли рішення вийти з партії, тому їх публічно намагалися розіпнути, поливали брудом і називали останніми словами", - розповів Князевич журналістам у Верховній раді подробиці засідання президії партії 13 квітня.

Утім, крім Герасим’юк, яка заявила про намір вийти з партії після засідання президії, і Князевича, ніхто з решти членів "Нашої України" - депутатів "НУ-НС" - поки не готовий покинути партію.

"Спочатку ми повинні провести політраду партії та з'їзд. Коли з'їзд визначить, яким чином буде розвиватися партія, тоді я буду приймати рішення", - сказав газеті лідер фракції Микола Мартиненко.

"Не потрібно забувати, що я - голова київської міської парторганізації і мені потрібно буде тримати відповідь перед своїми однопартійцями. Я бачу "Нашу Україну" як партію з демократичними традиціями, але якщо її будуть перетворювати у філії "єців" (партії "Єдиний центр") чи в товариство з обмеженою відповідальністю, мені з такою партією буде не по дорозі", - підкреслив він.

Інші члени "Нашої України", які входять до складу коаліції, зокрема Юрій Ключковський, Олександр Третьяков та Едуард Зейналов, поки не визначилися зі своєю позицією.

"Це питання я не буду коментувати!", - категорично заявив Ключковський, коли його запитали, чи буде він писати заяву про вихід із партії

Нагадаємо, в лютому 2008 року НСНУ покинув Роман Безсмертний разом з п'ятьма іншими членами "Нашої України". Проте на останньому засіданні президії партії Безсмертного призначили в.о. голови виконкому.

10 лютого 2009 року депутат Павло Жебрівський заявив про вихід з партії "Народний союз "Наша Україна".

Читайте також:

Ольга Герасим'юк готова вийти з "Нашої України"

Ющенко не керує "Нашою Україною": в нього є "вічна" професія

Безсмертний повертається в партію Ющенка

"Наша Україна" заборгувала 37 мільйонів гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: