З Печерського суду вигнали депутата, який назвав прокурора "конченим"

Запитання прокурора, які у екс-міністра Юрія Продана на даний момент стосунки з Юлією Тимошенко, викликало хвилю обурення у присутніх депутатів від БЮТ.

Народного депутата від БЮТ видалили з зали Печерського суду до кінця процесу над Юлією Тимошенко. За рішенням судді Родіона Кірєєва з зали був видалений депутат Василь Деревляний за різку реакцію на питання прокурора, які стосунки у свідка Юрія Продана з підсудною Юлією Тимошенко.

Як повідомляє ЛІГА.net, Продан продемонстрував в суді копії двох документів, які, на думку Тимошенко, знімають з неї обвинувачення. Тимошенко попросила залучити ці документи до матеріалів справи.

Представник прокуратури поцікавився, які у Продана на даний момент стосунки з підсудною. Бютівці незадоволено загули в залі, а Деревляний сказав "Ти що, кончений?", після чого був видалений за неповагу до учасників процесу.

Після цього прокурор поцікавився, звідки Тимошенко, - якщо в неї немає тісних відносин з Проданом, - знає, які документи в нього з собою. На це Тимошенко відповіла, що Продан сам повідомив про ці документи на судовому засіданні, даючи свідчення.

Як відомо, з грудня 2007 по березень 2010 року Продан обіймав посаду міністра палива і енергетики в коаліційному уряді Тимошенко.

Читайте також:

Суддя відмовився арештувати Тимошенко

Екс-глава Мінпаливенерго взяв на себе частину провини Тимошенко

В Печерському суді депутати знову побились з міліцією (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: