З-під арешту в Грузії звільнено українське судно

Українське судно "Аккорд", яке перебувало під арештом в грузинському порту Поті з 28 липня ц.р., звільнено. Стан здоров'я моряків нормальний і вони забезпечені всім необхідним.

Міністерство закордонних справ України повідомляє про звільнення українського судна "Аккорд", яке перебувало під арештом в грузинському порту Поті. Про це поінформував заступник міністра закордонних справ України Руслан Демченко.

"Завдяки наполегливій роботі МЗС України українське судно "Аккорд", що з 28 липня ц.р. перебувало під арештом у грузинському порту Поті, було звільнено", - зазначив Демченко, коментуючи ситуацію.

За його словами, суд місті Тбілісі 26 жовтня прийняв відповідне рішення. Після набрання ним законної сили, 9 листопада українське судно залишить територію Грузії.

До складу екіпажу "Аккорду" входили 11 громадян України та 1 громадянин Росії.

Після втручання у справу зовнішньополітичного відомства України 6 наших співвітчизників 9 серпня залишили корабель та повернулися на Батьківщину. Інші моряки добровільно залишилися на судні з метою підтримання його життєдіяльності.

Завдяки зусиллям МЗС було також звільнено з-під варти капітана судна – громадянина Російської Федерації. Наразі моряки знаходяться на борту "Аккорду", їх стан здоров'я нормальний і вони забезпечені в достатньому обсязі всім необхідним.

Нагадаємо, грузинська берегова охорона 28 липня затримала в порту Поті (Грузія) українське судно "Аккорд" з 11 українцями на борту за порушення правил мореплавання - незаконний захід в абхазький порт Сухумі в червні. Судно прямувало з Ростова-на-Дону (Росія) з вантажем зерна, призначеного для Вірменії.

Потійський міський суд (Грузія) конфіскував судно за порушення правил мореплавання й звільнив під заставу 4 раніше затриманих за незаконне перебування в Абхазії українців.

4 серпня суд Грузії дозволив повернутися в Україну 11 членам екіпажу.

Читайте також:

Влада Грузії конфіскувала затримане українське судно

Грузинські прикордонники затримали українське судно

Абхазія висловила протест Грузії через затримання українського судна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: