З початку року злочинність в Україні зросла на 31%

За п'ять місяців 2010 року зростання злочинності в країні становило 31%, при чому відзначається зростання тяжких та особливо тяжких злочинів.

За п'ять місяців поточного року рівень злочинності зріс на 31%, зокрема побільшало тяжких і особливо тяжких злочинів.

Про це повідомив генеральний прокурор України Олександр Медведько.

Медведько повідомив, що тяжкі та особливо тяжкі злочини зросли на 32%. За словами генпрокурора, причина такого зростання полягає в зниженні суми крадіжки, з якою починається кримінальна відповідальність.

У зв'язку з цим зниженням, злочини, пов'язані з посяганням на майно громадян зросли на 148,5%. У цілому, в загальній структурі злочинності, злочини, пов'язані з посяганням на майно становлять 50%.

У той же час Медведько зазначив, що це не означає, що "з приходом нової влади в країні спостерігається розгул злочинності".

За його словами, по ряду тяжких злочинів спостерігається зниження, зокрема, на 27% знизився рівень розбійних нападів, на 19% - грабежів, на 15% - ДТП зі смертельними наслідками, на 15% - злочини, пов'язані з нанесенням тяжких тілесних ушкоджень, на 5% - злочини з торгівлі людьми.

Генпрокурор також відзначив, що за 5 місяців поточного року знизилося до 71% розкриття злочинів, що також пов'язане зі зниженням суми крадіжки.

Нагадаємо, у березні 2010 року колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявляв, що за час фінансової кризи рівень злочинності в Україні зріс на 10-15%. В той же час, Луценко запевнив, що "грозові дев'яності не повернуться на українські вулиці".

Читайте також:

За два місяці кількість злочинів в Україні зросла на 20%

ГПУ: в Україні не розкрито кожен третій злочин

Київ встановив рекорд за рівнем злочинності

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: