З понеділка поновлюється навчання, але не всюди

Навчатися почнуть не всі і не всюди. Зате студентам і школярам дозволили не надавати довідок про хворобу за час карантину.

Більшість українських вищих навчальних закладів відновлять свою роботу в понеділок, 23 листопада.

Таке рішення прийняла Державна надзвичайна протиепідемічна комісія на засіданні в п'ятницю.

Про це повідомив перший віце-прем'єр Олександр Турчинов.

"У зв'язку зі зниженням рівня захворюваності ми ухвалили рішення, що в більшості областей відновимо виховний і навчальний процес", - сказав він.

При цьому в окремих регіонах, де за словами Турчинова, епідеміологічна ситуація ще не стабілізувалася, прийнято рішення про продовження карантинних заходів.

Так, у Дніпропетровській області в кількох районах навчальний процес розпочнеться 25 листопада.

Крім того, комісія прийняла рішення до 25 листопада продовжити карантин у кількох районах Закарпатської області, у тому числі в Ужгороді, а також у районах Київської, Полтавської, Рівненської області та в столиці.

Разом з тим, до 27 листопада продовжено епідеміологічні заходи у Вінницькій, Кіровоградській та Чернівецькій області.

Турчинов наголосив, що дитсадки в Київській області почнуть свою роботу вже 23 листопада, а рішення по поновлення роботи навчальних закладів у Чернігівській області буде прийнято в суботу, 21 листопада.

Таке рішення комісії, за словами Турчинова, ґрунтувалося на тому, що "ситуація з захворюваністю у всіх регіонах різна".

Мінпаливенерго та міськадміністраціям дали доручення для того, щоб існуючу паузу до поновлення всіх навчальних установ можна було використати для забезпечення шкіл, вузів і дитсадків теплом і підготувати відповідні санітарні умови.

Також комісія прийняла рішення звільнити учнів від необхідності надання медичних довідок за період введення карантинних заходів.

 

Разом з тим, Державна надзвичайна протиепідемічна комісія прийняла рішення про збереження в Україні найвищого рівня епідеміологічної небезпеки захворюваності грипом і ГРВІ.

Він також повідомив, що комісія вирішила надати право продовжувати або скасовувати карантин у вищих навчальних закладах, а також вводити або скасовувати протиепідемічні заходи облкомісіям, що повинні враховувати думку регіональних санлікарів.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів доручив Міністерству охорони здоров'я та регіональним державним адміністраціям запобігти введення спеціальних режимів навчання в школах і вузах після перерви у зв'язку з епідемією грипу.

Про це йдеться в розпорядженні Кабміну від 18 листопада.

Читайте також:

Кабмін заборонив школярам та студентам навчатися по суботах

Студентів змусять навчатися по суботах і зменшать канікули

Президент вимагає скасувати карантин в Україні

Епідемія грипу в Україні забрала життя 354 людей

ВідеоЗ понеділка поновлюється навчання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: